Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Wpadli podczas kontroli drogowej

Jeden był poszukiwany do obycia zasądzonej kary, drugi miał narkotyki. Obaj w ręce policji wpadli w niedzielę, gdy do kontroli zatrzymano samochód, którym podróżowali. Jak informuje policja mężczyźni zachowywali się nerwowo, co dodatkowo wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Okazało się, że 25-letni pasażer auta jest poszukiwany do obycia kary. Natomiast przy 26-letnim kierowcy samochodu policjanci znaleźli foliową torebkę z zawartością blisko grama zielonego suszu. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. Dodatkowo, w mieszkaniu mężczyzny mundurowi z psem służbowym szkolonym do wykrywania zapachu narkotyków odnaleźli jeszcze dwa zawiniątka w których znajdowała się ta sama substancja. W sumie zabezpieczono ponad 7,5 grama narkotyku. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i za to będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę