Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zimno, ale się ociepli

Nad ranem w sobotę w okolicach Łomży temperatura powietrza spadła do -3,7°C. Noc z soboty na niedzielę może być jeszcze zimniejsza, przy czym największy mróz – nawet do -6°C spodziewany jest na początku nocy, po czym z każdą godziną ma słabnąć. W niedzielę powinno być cieplej niż w sobotę - do +2°C, ale wiatr z kierunków północnych będzie sprawi, że odczuwać temperatura w południe wyniesie ok. -10°C.

Nocą z soboty na niedzielę ma być zimna od -8°C do -5°C. Synoptycy zapowiadają nad regionem zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Miejscami silne zamglenia, lokalnie mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do 200 m. 
W niedziele zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. 
Kolejnej nocy nieco mniej zimno – temperatury minimalnie w województwie podlaskim od -4°C do
-2°C. Z prognoz synoptycznych na przyszły tydzień wynika, że codziennie będzie pochmurno z możliwymi niewielkimi opadami początkowo śniegu, a później deszczu. Z dnia na dzień ma być tez cieplej. Pod koniec tygodnia w ciągu dnia temperatura powietrza ma sięgać już +6°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę