Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Czujny sąsiad...

Dwóch młodych mężczyzn w poniedziałek w południe przeskoczyło przez ogrodzenie na posesję w Kupiskach. „Skoczków” widział sąsiad, który natychmiast zaalarmował właściciela posesji, który był poza domem. Na miejsce wezwano też pracowników ochrony i policję. Pierwsi dojechali ochroniarze, którzy ujęli jednego z mężczyzn. Drugiego, który próbował uciec zatrzymali policjanci podczas penetracji okolicznego terenu. Obaj mają odpowiadać przed sądem za naruszenie miru domowego.

Jak się okazało „skoczkami” byli mężczyźni w wieku 24 i 34 lata. Wczoraj pod doprowadzeniu do prokuratury obaj usłyszeli zarzut naruszenia miru domowego. Policjanci podkreślają, że do ujęcia mężczyzn doszło dzięki właściwej i szybkiej reakcji sąsiedzkiej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę