Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Wyremontują drogę przez Stare Kupiski

Główne zdjęcie
Droga wojewódzka nr 645 - przejazd przez Stare Kupiski

Jeszcze w tym roku ma się zacząć zapowiadany od lat remont fragmentu drogi prowadzącej przez Stare Kupiski. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich szuka firmy, która wykona nową nawierzchnię drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku o długości 613 metrów, czyli mniej więcej przez połowę miejscowości.

Droga przez Stare Kupiski jest w fatalnym stanie od wielu lat i równie długo powtarzane są zapewnienia, że doga zostanie wyremontowana... gdy tylko będą na to środki. Ostatnio jednak władze województwa planują budowę obwodnicy Starych Kupisk, co rodziło obawy, że dotychczasowa droga przez sam środek miejscowości może nie doczekać się remontu. Okazuje się, że najwyraźniej będzie inaczej. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku ogłosił przetarg na remont nawierzchni jezdni w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 645 Myszyniec – Dęby – Nowogród – Łomża od km 53+595 do km 54+208. To 613 metrów długości drogi prowadzącej przez Stare Kupiski – od skrzyżowania z ul. Jednaczewską w kierunku Łomży. Prace mają objąć także remont krawężników po prawej stronie jezdni. Zgodnie z ogłoszeniem zakończenie realizacji zamówienia ma nastąpić w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy. Póki co PZDW czeka na oferty potencjalnych wykonawców, którzy mogą je składać do wtorku 8 listopada.

Zgodnie z informacjami drogowców pozostała część drogi prowadzącej przez Stare Kupiski ma być remontowana w przyszłym roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę