Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bójka na dworcu

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku bójki do jakiej doszło w czwartkowe popołudnie na dworcu autobusowym w Łomży. Jeden z poszkodowanych został zabrany do szpitala. Policja podaje, że wszyscy byli pod wpływem alkoholu, a sprawcy pobicia uciekli.

Informację o bójce – jak podaje policja - między dwiema grupami osób na dworcu autobusowym u zbiegu Alei Legionów i Sikorskiego w Łomży – dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał po godz. 13. Gdy pierwsze patrole dotarły na miejsce zdarzenia napastników już nie było. Były tam natomiast trzy osoby poszkodowane. Jedną z tych osób trzeba było przewieźć do szpitala. 
Policja podaje, że wszystkie trzy osoby poszkodowane były pod wpływem alkoholu. 
Okoliczności tego zdarzenia są jeszcze wyjaśniane. Policja ustala też osoby, które brały udział w bójce.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę