Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

To było zabójstwo!

Sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną śmierci 32-letniego Artura P. był zadany długim ostrzem cios w szyję. Sprawca przebił szyję ofiary na wylot jednym, mocnym dźgnięciem. Śmiertelnie rannego mężczyznę znaleziono w niedziele południe za budynkiem oddziału dla dzieci biblioteki miejskiej przy ul. 3 Maja.

Policja szybko zatrzymała podejrzewanego o dokonanie zabójstwa 35-latka, który jak się okazało dobrze znał się z 32-latkiem. W dalszym ciągu policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ustalają m.in. motyw działania sprawcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę