Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Kolejne śmiertelne potrącenie na przejściu

Dwoje starszych ludzi zostało potrąconych na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło w czwartkowy wieczór w okolicy skrzyżowania ulicy Polowej z ul. Sadową w Łomży. Za kierownicą volkswagena passata, który jak twierdzą świadkowie jechał bardzo szybko, siedział młody - 18-letni mężczyzna. Siła uderzenia była tak duża, że potrącona kobieta upadła około 20 metrów dalej. Niestety kobieta zmarła niedługo po wypadku.

Do potrącenia pieszych doszło po godz. 20 na oświetlonym przejściu dla pieszych. Dwoje starszych ludzi przechodziło na drugą stronę ul. Polowej od strony osiedla w kierunku ul. Sadowej. Gdy byli już na przejściu ulicą Polową od Alei Legionów bardzo szybko nadjechał passat, który uderzył w pieszych. Siła uderzenia samochodu była tak duża, że kobieta upadła około 20 metrów dalej, już na skrzyżowaniu Polowej z Sadową. Tymczasem passat niszcząc słupki ochronne znajdujące się po obu stronach ul. Sadowej zatrzymał się uszkodzony dopiero za kolejnym przejściem dla pieszych już za skrzyżowaniem.
Potrąceni zostali zabrani do szpitala. Według świadków stan kobiety był bardzo ciężki i niestety - co potrwierdza policja - kobieta zmarła w szpitalu.
Policjanci pracują na miejscu zdarzenia i ustalają szczegółowo okoliczności wypadku.

zobacz: Śmierć po zmroku

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
cz, 20 października 2016 20:59
Data ostatniej edycji: pt, 21 października 2016 08:14:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę