Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wyjątkowe szkolenie UAVO VLOS/ BVLOS. Licencja na drona w Warszawie.

Już w październiku odbędzie się kolejny specjalny event szkoleniowy. To będzie zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które skierowane jest do osób pragnących zostać pilotami drona.

Od dnia 22.10.2016r w Warszawie wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem świadectw kwalifikacji UAVO VLOS lub BVLOS (tzw. licencja na drona, prawo jazdy na drona) będą miały okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie: AirDron-Polska Special Event II. Event jest drugim takim szkoleniem po wielkim wydarzeniu na Stadionie Narodowym, które miało miejsce w kwietniu tego roku i cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Na wydarzeniu prócz znakomitych szkoleniowców gościli m.in. Marcin Prokop, Mirosław Hermaszewski oraz Krzysztof Rutkowski.

AirDron-Polska Special Event II to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska (m.in. Patryk Świętanowski, Krzysztof Herczyński, Michał Zawadzak oraz Andrzej Grudziński).
Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu Państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony zaraz po całym wydarzeniu.
Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:
Maciej Włodarczyk – wyśmienity specjalista prawa lotniczego oraz bezzałogowych statków powietrznych, przedstawiciel Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.
Krzysztof Rutkowski – opowie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy.

”Będzie to zdecydowanie najatrakcyjniejsze szkolenie UAVO w kraju. Całość będzie wypełniona ciekawymi wystąpieniami najlepszych ekspertów w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych jak i gości specjalnych, którzy będą wartością dodaną całego wydarzenia” informuje Jarosław Brzeg – współwłaściciel firmy AirDron Polska

”Każdy uczestnik szkolenia VLOS BVLOS będzie perfekcyjnie przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu Państwowego, który również zorganizujemy” dodaje Patryk Świętanowski - współwłaściciel firmy AirDron Polska, ekspert bezzałogowych statków powietrznych.
Warto zwrócić również uwagę na wyjątkowe ceny szkolenia na drona. Organizatorzy podczas eventu postarali się o najniższe ceny na rynku ze względu na wyjątkowość wydarzenia.
Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, które pozwoli wykonywać loty komercyjne. Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania.

Dodatkowo szkolenie wpłynie na ułatwiony wybór dla siebie statku bezzałogowego i wielu akcesorii, który umożliwia nasz sklep z dronami.

Jeżeli pragniecie odbyć kurs obsługi drona, po którym otrzymacie licencję, to macie przed sobą niesamowitą okazję zdobyć dokument o nazwie: operator bezzałogowego statku powietrznego posiadający świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS, BVLOS - podczas najbardziej atrakcyjnego szkolenia w kraju. Nie czekaj, zdobądź uprawnienia na drona!

Do zobaczenia już 22 października!

Zapisy na:
http://airdron-polska.pl/szkolenia/special-event-2/

Więcej informacji:
www.airdron-polska.pl
facebook.com/AirDronPolska
Patryk Świętanowski - 723 773 775
Jarosław Brzeg - 501 207 275

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę