Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zabrał rodzicom samochód i wypadł z drogi

Rozbity samochód i ranny pasażer to finał przejażdżki 16-latka, który bez wiedzy rodziców zabrał auto z garażu i pojechał na dyskotekę. Gdy wracał na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, a następnie z dużą siła uderzył w skarpę.

Do wypadku doszło w sobotę ok. 3.40 w nocy w we wsi Święck Struniany pod Czyżewm. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą 16-latek jadąc od strony Wysokiego Mazowieckiego w kierunku Czyżewa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, a następnie z dużą siła uderzył w skarpę. W wypadku ranny został 17-letni pasażer, który ze złamaną nogą trafił do szpitala.
16-latek, który nie ma uprawnień do kierowania samochodami, przyznał policjantom, że w piątek późnym wieczorem bez wiedzy rodziców wziął samochód i pojechał na dyskotekę.

cz
pon, 03 października 2016 13:23
Data ostatniej edycji: pon, 03 października 2016 13:44:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę