Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Ma popadać

Nawet do 35 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi może spaść dziś w regionie – ostrzegają synoptycy białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW. Opady o największym natężeniu prognozowane są na południe od Łomży. Na pozostałym obszarze synoptycy prognozują, że spadnie do 20 litrów wody.

Dziś w ciągu dnia nad regionem ma się utrzymywać zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby, po południu wzmagający się do umiarkowanego, przeważnie północno-wschodni.
W nocy zachmurzenie od północy województwa mają nadchodzić większe przejaśnienia, ale możliwe jeszcze opady deszczu – zwłaszcza w rejonach na południe od Łomży. Temperatura minimalna od 6°C na północy do 10°C na południu województwa. 
We wtorek raczej bez deszczu, ale chłodniej - temperatura maksymalna od 10°C do 12°C. Od środę jeszcze trochę się ochłodzi i ponownie należy się spodziewać opadów deszczu. Deszczowa aura z temperaturą w ciągu dnia ok. 6°C - 8°C ma utrzymać się co najmniej do niedzieli.

210407125521.jpg
cz
pon, 03 października 2016 09:13
Data ostatniej edycji: pon, 03 października 2016 12:37:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę