Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

to nie jest żart

Szanowny Pan Brzeziński Jerzy Prezydent Miasta Łomża Interpelacja W nocy z 5 na 6 marca z ul. Ks. Anny 9 został skradziony samochód marki Volkswagen Passat. Dzień później dokonano kradzieży samochodu ulicę dalej. 6 lutego tego samego roku pobito przy ul. Ks. Janusza 12 chłopaka.

Sprawy te są o tyle bulwersujące i poważne, że przestępstwa te zostały popełnione dosłownie pod kamerami. W przypadku pobicia policja powiedziała, że kamera zainstalowana w tamtym rejonie nie działa, ponieważ jest uszkodzona i może będzie sprawna za tydzień. W przypadku kradzieży samochodu policjant powiedział obywatelowi naszego miasta, że te kamery w ogóle nie działają.
Kiedy rozmawiam z obywatelami na temat kamer to są zbulwersowani tym, że coś tak nieefektywnego w ogóle istnieje w naszym mieście.
Uważam, że należy poważnie zastanowić się nad dalszym funkcjonowaniem naczepów na latarniach szumnie zwanymi monitoringiem osiedla. Należy albo w ogóle zdjąć to ze słupów i przestać oszukiwać siebie oraz mieszkańców albo zrobić tą rzecz raz a porządnie.
Jestem radnym pierwszą kadencję i dlatego też zwracam się do Pana Prezydenta z prośbą o ukazanie mi kosztów, jakie towarzyszyły rozwojowi monitoringu od początku jego istnienia aż do dnia dzisiejszego.

Radny Paweł Augustyniak
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę