Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

W poszukiwaniu wrażeń - skok spadochronowy

Poszukiwanie mocnych wrażeń to jedna z potrzeb człowieka. Dlatego też ludzie wspinają się, potrzebują prędkości, skrajnych emocji. Mocna dawka adrenaliny sprawia, że krew mocno pulsuje w żyłach, daje radość i sprawia, że chce się żyć. Z rozwojem technologii człowiek stwarza sobie coraz to nowe możliwości doświadczenia tych niesamowitych uczuć. Na pewno jednym z niezapomnianych przeżyć, którego wspomnienia pozostają w ludzkim umyśle na zawsze jest skok spadochronowy.

Skok w zasięgu ręki
Skoki spadochronowe jeszcze całkiem niedawno były trudno dostępną przyjemnością. Możliwość wyskoczenia z pędzącego samolotu mieli tylko żołnierze, kaskaderzy czy wykwalifikowani skoczkowie. Kolejną grupą, która mogła sobie pozwolić na tego typu szaleństwo byli majętni ludzie, o sporych możliwościach finansowych. Kurs spadochronowy to wydatek tysięcy złotych. Zwykły natomiast Kowalski mógł marzyć oglądając sceny kaskaderskie w kolejnej części przygód Jamesa Bonda lub śnić pod ciepłą kołderką. Z czasem jednak okazało się, że skok spadochronowy może być dobrym pomysłem na biznes. Szybko stworzono możliwość, z której skorzystać może niemal każdy. Rozsiane po Polsce aerokluby wprowadziły do swojej oferty skok ze spadochronem w tandemie. Ta oferta szybko zaczęła zyskiwać na popularności zyskując sobie coraz to nowych zwolenników. Podniebna przygoda stała sięfaktem.

Tandem - bezpieczny lot
Popularność skoków ze spadochronem rośnie. Tym, którzy marzą o rzuceniu sięw przepaść, ale wciąż mają spore obawy co do bezpieczeństwa, zaproponowana został opcja skoku w tandemie. Skok spadochronowy w tandemie to zupełnie bezpieczna przygoda zapewniająca wrażenia najwyższym poziomie. Skoczek amator zostaje oddany pod opiekę wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora skoków spadochronowych, który przeprowadza krótkie wymagane szkolenie. Po nim już tylko niespełna półgodzinny lot w niebo, który również dostarcza niesamowitych wrażeń. Następnie przymocowany do instruktora skoczek staje na krawędzi samolotu spoglądając w przepaść i skacze. Wrażenie - niezapomniane! Wszystko na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Lot ku ziemi z ogromną prędkością, a następnie szybowanie z rozłożonym spadochronem przez przestrzeń sprawi, że skoczek doświadczy niesamowitych przeżyć. Nic tylko spróbować!

Oferta specjalna!
Dodatkową opcją do skoku może być nagranie wideo z tego niesamowitego wyczynu! W tym wariancie skacze jeszcze jeden niezależny skoczek, który filmuje i wykonuje fotografie, które będą zarówno pamiątką, jak i potwierdzeniem tego brawurowego czynu. Jest to możliwość, którą warto wykorzystać.

Północny wschód skacze!
Skoki spadochronowe w tandemie zostały wprowadzone na lotnisku Aeroklubu Białostockiego. Sytuacja ta sprawia możliwość doświadczenia tej niesamowitej przygody turystom odwiedzającym ten wspaniały region, ale też mieszkańcom Podlasia i okolic. Faktem jest, że skoki ze spadochronem cieszą się coraz większą popularnością mieszkańców Białegostoku i Łomży. Już wielu skorzystało z oferty, powierzyli swoje życie instruktorowi tandemu i przeżyli zyskując cenne i niezapomniane wspomnienia.

Prezent z przestworzy
Skok spadochronowy umożliwia pokonanie własnych lęków i barier. Staje się też doskonałym prezentem, który można podarować bliskiej osobie. Skok w tandemie to świetny prezent urodzinowy, z okazji rocznicy, czy innych okoliczności, a nawet bez okoliczności. Niespodzianka tego typu to też zupełnie nowatorskie podejście do prezentu. Rzeczy, którymi obdarowujemy bliskich często leżą nieużywane, zbierają kurz i ulegają zapomnieniu. Prezent, jakim może stać się skok spadochronowy sprawi, że osoba, która jest dla nas ważna, dostanie coś, co na zawsze pozostanie w jej pamięć i czego nikt jej nie odbierze. Skok spadochronowy na lotnisku Aeroklubu Białostockiego znalazł się w ofercie na portalu katalogmarzen.pl (https://katalogmarzen.pl/pl/o/Skok-spadochronowy-w-tandemie/Bialystok). Oferta ta jest dostępna w opcji samego skoku, jak i skoku z rejestracjąfoto-video. Nie ma więc co zwlekać. Już dzisiaj możesz podarować sobie lub bliskiej osobie coś, czego nigdy nie zapomni!

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę