Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 maja 2022 napisz DONOS@
tekst płatny

Bezpłatne badanie EKG serca oraz mammografia w Bursztynowej

W sobotę, 24 września w Galerii Bursztynowej w ramach akcji „Bursztynowa Krew” będzie można skorzystać bezpłatnie z wielu badań i porad lekarskich.

Niepowtarzalną okazję przygotowała dla swoich klientów Galeria Bursztynowa. W dniu 24 września w centrum handlowym bezpłatnie będzie można zrobić badanie EKG serca [wraz z opisem lekarza], skorzystać z automasażu lampą Bioptron, elektroakupunktera oraz porad dietetyka, a także sprawdzić współczynnik BMI, ciśnienie krwi, poziom cukru i cholesterolu.
Tego dnia przy centrum handlowym stanie także mammobus, w którym będą wykonywane profilaktyczne badania mammograficzne dla kobiet.
Wszystkie wymienione badania odbędą się w ramach akcji „Bursztynowa krew”, której głównym celem będzie zbiórka krwi. Szczegółowe informacje dotyczące akcji krwiodawstwa oraz dodatkowych atrakcji znajdziecie na stronie naszego partnera Klubu HDK PCK Legion.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę