Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Bezpłatne badanie EKG serca oraz mammografia w Bursztynowej

W sobotę, 24 września w Galerii Bursztynowej w ramach akcji „Bursztynowa Krew” będzie można skorzystać bezpłatnie z wielu badań i porad lekarskich.

Niepowtarzalną okazję przygotowała dla swoich klientów Galeria Bursztynowa. W dniu 24 września w centrum handlowym bezpłatnie będzie można zrobić badanie EKG serca [wraz z opisem lekarza], skorzystać z automasażu lampą Bioptron, elektroakupunktera oraz porad dietetyka, a także sprawdzić współczynnik BMI, ciśnienie krwi, poziom cukru i cholesterolu.
Tego dnia przy centrum handlowym stanie także mammobus, w którym będą wykonywane profilaktyczne badania mammograficzne dla kobiet.
Wszystkie wymienione badania odbędą się w ramach akcji „Bursztynowa krew”, której głównym celem będzie zbiórka krwi. Szczegółowe informacje dotyczące akcji krwiodawstwa oraz dodatkowych atrakcji znajdziecie na stronie naszego partnera Klubu HDK PCK Legion.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę