Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

W blokach grzeją

Główne zdjęcie
fot. ŁSM Łomża

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa włączyła ogrzewanie w blokach. - Jeszcze wczoraj rano dzwonili mieszkańcy pytając kiedy włączymy ogrzewanie, i po sprawdzeniu prognozy pogody, która nie wskazuje na szybkie ocieplenie zdecydowaliśmy żeby włączyć w naszych zasobach centralne ogrzewanie - mówi Zbigniew Dziemiński, wiceprezes ŁSM. Także SM Perspektywa zapowiada, że dziś wyśle do MPEC pismo z prośbą o włączenie centralnego ogrzewania w blokach spółdzielni.

W ŁSM centralne ogrzewanie włączono w ostatni dzień astronomicznego lata. 
- Gdyby jeszcze wróciła ładna słoneczna pogoda, to nie będzie problemu. Nasze bloki są wyposażone w regulatory, które jeśli temperatura na zewnątrz będzie wysoka, to odetną dopływ centralnego ogrzewania – tłumaczy wiceprezes ŁSM. - Do włączenia CO zostały nam jeszcze cztery bloki na Konstytucji 3 Maja, gdzie zmieniany jest system zasilania, ale sądzę, że za 4 – 5 dni i do mieszkań w tych blokach popłynie ciepło – dodaje.
ŁSM to największej w mieście spółdzielnia mieszkaniowa w której blokach mieszka ponad 20 tysięcy łomżan. Także druga co do wielkości SM Perspektywa zapowiada, że na weekend ciepło będzie w mieszkaniach. Spółdzielnia jeszcze dziś ma wystąpić do MPEC o właczenie centranego ogrzewania w jej blokach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę