poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

W blokach grzeją

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa włączyła ogrzewanie w blokach. - Jeszcze wczoraj rano dzwonili mieszkańcy pytając kiedy włączymy ogrzewanie, i po sprawdzeniu prognozy pogody, która nie wskazuje na szybkie ocieplenie zdecydowaliśmy żeby włączyć w naszych zasobach centralne ogrzewanie - mówi Zbigniew Dziemiński, wiceprezes ŁSM. Także SM Perspektywa zapowiada, że dziś wyśle do MPEC pismo z prośbą o włączenie centralnego ogrzewania w blokach spółdzielni.

fot. ŁSM Łomża
fot. ŁSM Łomża

W ŁSM centralne ogrzewanie włączono w ostatni dzień astronomicznego lata. 
- Gdyby jeszcze wróciła ładna słoneczna pogoda, to nie będzie problemu. Nasze bloki są wyposażone w regulatory, które jeśli temperatura na zewnątrz będzie wysoka, to odetną dopływ centralnego ogrzewania – tłumaczy wiceprezes ŁSM. - Do włączenia CO zostały nam jeszcze cztery bloki na Konstytucji 3 Maja, gdzie zmieniany jest system zasilania, ale sądzę, że za 4 – 5 dni i do mieszkań w tych blokach popłynie ciepło – dodaje.
ŁSM to największej w mieście spółdzielnia mieszkaniowa w której blokach mieszka ponad 20 tysięcy łomżan. Także druga co do wielkości SM Perspektywa zapowiada, że na weekend ciepło będzie w mieszkaniach. Spółdzielnia jeszcze dziś ma wystąpić do MPEC o właczenie centranego ogrzewania w jej blokach.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0