Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Najbardziej opłacalny flagowiec, czyli smartfon OnePlus 3

Flagowe smartfony poszczególnych producentów zwykle kosztują od 2500 do 3500 złotych. Jest to spora suma, zważywszy na wysokość średnich zarobków w Polsce. Dodatkowo część użytkowników flagowców podkreśla, że ich cena nie odpowiada wyższej jakości wykonania oraz funkcjonalności. Jest jednak jeden flagowiec, który nie rozczarowuje – jest to OnePlus 3.

OnePlus 3 – wydajność i funkcjonalność
Wydając na zakup smartfona połowę kwoty, za jaka można nabyć iPhone7 czy inne flagowce Samsunga lub Sony, wejdzie się w posiadanie OnePlus 3. Model jest niedostępny na polskim rynku, przez co zachodzi konieczność nabycia go bezpośrednio z Chin bądź na zagranicznych serwisach aukcyjnych. Poświęcając nieco czasu na poszukiwania telefonu w sieci, można mieć jednak pewność, że kupi się smartfon o najlepszym stosunku jakości do ceny wśród wszystkich flagowców. Kupując go, warto nabyć dodatkowo ubezpieczenie mobile phone insurance, dzięki któremu smartfon będzie chroniony przed zalaniem, uszkodzeniem mechanicznym oraz kradzieżą.

OnePlus 3 jest produkowany przez chińskie przedsiębiorstwo. Smartfon został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy do tej pory nie mogli nabyć sprzętów wysokiej jakości z powodu zbyt wysokiej ceny zakupu. Pierwszy model marki wyszedł na rynek w 2014 roku, dwa kolejne w 2015, a obecnie sprzedawany OnePlus 3 zadebiutował w czerwcu 2016, szturmem zdobywając rynek w Chinach oraz Indiach. Zainteresował także wiele osób w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych.

Specyfikacja techniczna
Model OnePlus 3 jest wyposażony w 6 GB pamięci RAM, bardzo wydajny procesor oraz aparat tylny z nagrywaniem 4K UHD. Aparat umożliwia robienie zdjęć o jakości dorównującej zdjęciom profesjonalnym. Dodatkowo w smartfonie zamontowano wyświetlacz Full HD AMOLED, złącze USB typu C oraz wprowadzono funkcję Dual SIM. Co więcej, sprzęt wyposażono w superszybką ładowarkę, która świetnie sprawdza się, gdy użytkownik ma niewiele czasu na doładowanie telefonu. Plusem jest również dobry czas pracy na baterii oraz czytnik linii papilarnych. 

Telefon działa w oparciu o system operacyjny Android 6.0, który jest doskonale skonfigurowany ze sprzętem. Android w OnePlus 3 nie sprawia żadnych problemów, co jest rzadkością w przypadku innych smartfonów opartych na tym systemie i należących do tej samej półki cenowej. Wszystko to sprawia, że OnePlus 3 jest obecnie najbardziej opłacalnym flagowcem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę