Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza na kolejną akcję „Bursztynowa Krew”

W sobotę, 24 września w Galerii Bursztynowej szykuje się prawdopodobnie największa akcja krwiodawstwa w Ostrołęce. Przy centrum handlowym staną 2 mobilne punkty poboru krwi oraz mammobus. Ponadto, każdy z uczestników będzie mógł bezpłatnie zrobić badanie EKG serca oraz skorzystać z porad dietetyka.

W sobotę, 24 września wraz z Klubem HDK PCK Legion i oddziałem klubu w Ostrołęce zapraszamy do udziału w akcji krwiodawstwa. Chcemy pobić rekord ustanowiony podczas poprzedniej akcji „Bursztynowa krew” i zebrać jak najwięcej litrów krwi! Tego dnia odbędzie się także rejestracja potencjalnych dawców szpiku. 
Bez względu na to czy oddacie krew czy szpik kostny, będziecie mogli skorzystać bezpłatnie z wielu badań i porad lekarskich. Wśród nich znajdą się: mammografia, EKG serca, pomiar cukru i ciśnienia krwi, porady dietetyka oraz leczenie lampą Bioptron. 
Ponadto, zapewnimy mnóstwo atrakcji dla dzieci! Zabawa pod nazwą "Spacer z kropelką", organizowana przez Urząd Miasta, Policję, Straż Pożarną, Centrum Medyczne oraz partnerów akcji, zagwarantuje niezapomniane wrażenia. 
Akcję honorowym patronatem objął Prezydent Ostrołęki. 
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę