środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza na kolejną akcję „Bursztynowa Krew”

W sobotę, 24 września w Galerii Bursztynowej szykuje się prawdopodobnie największa akcja krwiodawstwa w Ostrołęce. Przy centrum handlowym staną 2 mobilne punkty poboru krwi oraz mammobus. Ponadto, każdy z uczestników będzie mógł bezpłatnie zrobić badanie EKG serca oraz skorzystać z porad dietetyka.

W sobotę, 24 września wraz z Klubem HDK PCK Legion i oddziałem klubu w Ostrołęce zapraszamy do udziału w akcji krwiodawstwa. Chcemy pobić rekord ustanowiony podczas poprzedniej akcji „Bursztynowa krew” i zebrać jak najwięcej litrów krwi! Tego dnia odbędzie się także rejestracja potencjalnych dawców szpiku. 
Bez względu na to czy oddacie krew czy szpik kostny, będziecie mogli skorzystać bezpłatnie z wielu badań i porad lekarskich. Wśród nich znajdą się: mammografia, EKG serca, pomiar cukru i ciśnienia krwi, porady dietetyka oraz leczenie lampą Bioptron. 
Ponadto, zapewnimy mnóstwo atrakcji dla dzieci! Zabawa pod nazwą "Spacer z kropelką", organizowana przez Urząd Miasta, Policję, Straż Pożarną, Centrum Medyczne oraz partnerów akcji, zagwarantuje niezapomniane wrażenia. 
Akcję honorowym patronatem objął Prezydent Ostrołęki. 
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0