Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza na kolejną akcję „Bursztynowa Krew”

W sobotę, 24 września w Galerii Bursztynowej szykuje się prawdopodobnie największa akcja krwiodawstwa w Ostrołęce. Przy centrum handlowym staną 2 mobilne punkty poboru krwi oraz mammobus. Ponadto, każdy z uczestników będzie mógł bezpłatnie zrobić badanie EKG serca oraz skorzystać z porad dietetyka.

W sobotę, 24 września wraz z Klubem HDK PCK Legion i oddziałem klubu w Ostrołęce zapraszamy do udziału w akcji krwiodawstwa. Chcemy pobić rekord ustanowiony podczas poprzedniej akcji „Bursztynowa krew” i zebrać jak najwięcej litrów krwi! Tego dnia odbędzie się także rejestracja potencjalnych dawców szpiku. 
Bez względu na to czy oddacie krew czy szpik kostny, będziecie mogli skorzystać bezpłatnie z wielu badań i porad lekarskich. Wśród nich znajdą się: mammografia, EKG serca, pomiar cukru i ciśnienia krwi, porady dietetyka oraz leczenie lampą Bioptron. 
Ponadto, zapewnimy mnóstwo atrakcji dla dzieci! Zabawa pod nazwą "Spacer z kropelką", organizowana przez Urząd Miasta, Policję, Straż Pożarną, Centrum Medyczne oraz partnerów akcji, zagwarantuje niezapomniane wrażenia. 
Akcję honorowym patronatem objął Prezydent Ostrołęki. 
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę