Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dzień dziecka w szkole rodzenia

Imprezę z okazji Dnia Dziecka, zorganizowała dla swoich absolwentów Szkoła Rodzenia. Działająca w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Św. placówka, może się poszczycić pomocą w przyjściu na świat blisko 70 dzieciom. Najstarszy chłopczyk, którego mama chodziła na zajęcia szkoły rodzenia, ma prawie 2 lata.

Dzisiaj świętowały również mamy i tatusiowie. Spotkanie rozpoczęła Msza Święta w intencji rodzin, którą odprawił ks kan. Andrzej Godlewski. Spotkanie w świątyni miało niepowtarzalnych charakter. Rzadko spotykamy w kościele żywioł, który nie da się okiełznać – zauważył z uśmiechem celebrans. Jezus mówiąc: Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie – na pewno nie nie miał na myśli tylko tych grzecznych. Zawsze więc zapraszam wszystkich. - dodał proboszcz parafii, w słowie skierowanym do wiernych. Gro z nich nie skończyło jeszcze pierwszego roku życia.
W prawie dwuletniej historii szkoły rodzenia, na zajęcia uczęszczało bądź uczęszcza prawie 90 mam. Zajęcia składają się z częście praktycznej (ćwiczenia pod kierunkiem położnej) i teoretycznej (spotkania z psychologiem). Odbywają się raz w tygodniu w dwóch grupach.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę