Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Kradzież „po sąsiedzku”

Policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań w Łomży. Jego łupem padła złota biżuteria o wartości około 3 tys. zł. Jak się okazało, młody mężczyzna mieszkał w sąsiedztwie osoby pokrzywdzonej.

O kradzieży biżuterii policjanci zostali poinformowani w poniedziałek. Ich czynności pozwoliły na zatrzymanie w tej sprawie mieszkającego po sąsiedzku 20-latka. Okazało się, że młody mężczyzna przy pomocy kluczy dostał się do mieszkania i wyniósł stamtąd cenne przedmioty. 
Policja informuje, że już odzyskała część zrabowanego mienia. 
Młodemu złodziejowi, któremu wczoraj przedstawiono zarzut, grozi kara nawet do 10 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę