poniedziałek, 16 września 2019 napisz DONOS@

Kradzież „po sąsiedzku”

Policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań w Łomży. Jego łupem padła złota biżuteria o wartości około 3 tys. zł. Jak się okazało, młody mężczyzna mieszkał w sąsiedztwie osoby pokrzywdzonej.

O kradzieży biżuterii policjanci zostali poinformowani w poniedziałek. Ich czynności pozwoliły na zatrzymanie w tej sprawie mieszkającego po sąsiedzku 20-latka. Okazało się, że młody mężczyzna przy pomocy kluczy dostał się do mieszkania i wyniósł stamtąd cenne przedmioty. 
Policja informuje, że już odzyskała część zrabowanego mienia. 
Młodemu złodziejowi, któremu wczoraj przedstawiono zarzut, grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

190902115108.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę