Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Patrole na wodzie i brzegu

Wprawdzie wakacje się skończyły, ale pogoda dopisuje i zachęca mieszkańców Łomży do korzystania z wypoczynku nad wodą. Jeszcze do końca września patrol wodny z Komendy Miejskiej Policji w Łomży pływał będzie po rzekach regionu. Wspólnie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej patrole trwają od początku maja.

Wspólnie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej patrole trwają od początku maja. Funkcjonariusze dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, zwracają uwagę na tereny przybrzeżne i wypatrują amatorów nieodpowiedzialnych zabaw w pobliżu dzikich kąpielisk. Patrole mają także na uwadze przestrzeganie porządku na wodzie i bezpieczeństwo wędkarzy. Kontrolują posiadane przez nich zezwolenia i inne dokumenty, uprawniające do amatorskiego połowu ryb. Przeciwdziałają tym samym przypadkom kłusownictwa. Patrol wodny kontroluje też jednostki oraz stan trzeźwości osób, które nimi kierują.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę