Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Czar par na Bulwarach

Pogoda dopisuje, słonko radośnie świeci, a ptaszki jeszcze ćwierkają. Wybrałam się więc na spacer na Bulwary. Miejsce to popularne, spotkać tam można przeróżne homo sapiens z naszego miasta. Chwila obserwacji przywiodła mi myśl, że gatunki spacerowiczów są z grubsza cztery.

Gatunek pierwszy - „Gdzie mi pani lezie z tym psem, tutaj, no.”
Jest to gatunek zrzędliwy, marudzący. Mimo że, sam dobrowolnie wyszedł do miejsca spotkań ludzi to jest zażenowany ich ilością i jakością. Najlepiej byłby w domu sam z telewizorem. Przedstawicielki gatunku to najczęściej starsze panie, zazwyczaj dobrane w pary. Ludzie je po prostu denerwują.

Gatunek drugi - „Moja Zuzia, Kasia, Stasiu tak cudnie jeździ na rowerku” 
To nic, że jeździ po moich nogach. To nic, że właśnie dostałam piaskiem w oczy, bo pociecha rozsypuje go dookoła siebie. Dzieciom wolno więcej, a ich matko wolno wszystko. Nie jesteś matką ani dzieckiem spadaj z parku.

Gatunek trzeci: Wreszcie są sami. 
Ona i on po ciężkim dniu mają czas dla siebie. Spędzają go w idealny sposób. Ona ze swoim telefonem, on ze swoim. Relaksują się w swoim towarzystwie dziko skrolując facebooka, rozdając lajki i oglądając zdjęcia na Instagramie. Koniecznie muszą się zameldować, że byli na Bulwarach razem. No bo byli, prawda?

Gatunek czwarty: Moje hormony, moja randka, moje bulwary. 
Jest to typ dla oka najmilszy. Zakochani nastolatkowie, trzymający się za ręce. Siedzą na ławce, piją ukrytkiem piwo. W głowie im szumi i zagłusza cały świat. Nie widzą jak obok przechodzi sąsiadka, która zaraz wszystko opowie ich mamie. 

A wy, którym typem łomżyńskich spacerowiczów jesteście?

Agnieszka Fijołek-Wądołowska
www.westerholm.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę