Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Kupuj taniej w Galerii Bursztynowej!

Jeśli nie masz jeszcze kuponów rabatowych wysyłanych przez Newsletter zgłoś się do Punktu informacyjnego zlokalizowanego w części gastronomicznej Galerii Bursztynowej w dniach od 1 do 7 września.

W Galerii Bursztynowej w dniach 1-7 września w ramach akcji rabatowej będzie można skorzystać aż z 36 kuponów rabatowych. Jest to największa akcja rabatowa w Galerii od momentu jej otwarcia. Wśród okazji zakupowych znajdą się kupony do punktów gastronomicznych: KFC, Dominium, Cafę Rialto, Blueberry, New York Hot Dog, do sklepów odzieżowych, obuwniczych i z biżuterią. Są też obniżki na usługi, na smartfony, tablety, telewizory, upominki, zabawki, wyposażenie mieszkań, art. szkolne i papiernicze, wejścia do Centrum Zabaw Figlarium i inne.

W czwartek 1 września ponownie wysyłamy kupony naszym klientom drogą elektroniczną poprzez Newsletter. Zapisz się już dziś! http://galeriabursztynowa.com.pl/newsletter.html


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę