Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Mąż zabił żonę

49-letni mąż zabił swoja 44-letnią żonę. Do tragicznych wydarzeń doszło w Czyżewie. Mężczyzna, który – jak podaje policja – „częściowo” przyznał się do zabójstwa, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Jak informuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem w piątek po południu dyżurny tutejszej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie Czyżewa znajdują się zwłoki 44-letniej kobiety. We wskazane miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Mundurowi szczegółowo badając okoliczności sprawy zatrzymali 49-letniego męża nieżyjącej kobiety. Mężczyzna został już doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa, do którego się częściowo przyznał. Natomiast dzisiaj sąd w Wysokiem Mazowieckiem zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 49-latka na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo mężczyźnie może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę