Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożar budynku mieszkalnego

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Trzy zastępy straży pożarnej w sobotni wieczór gasiło pożar piętrowego budynku mieszkalnego przy ul. Wesołej w Łomży. Na szczęście nikt z domowników nie ucierpiał.

Około godz. 20.18 w sobotę przy ul. Wesołej dostrzeżono ogień na pierwszym pietrze budynku mieszkalnego. Na miejsce przyjechało 3 zastępy strazy pożarnej. W budynku już nikogo nie było. Spaleniu uległy dwa pokoje. Policja ustala dokładne przyczyny wybuchu pożaru.

W sobotę strażacy musieli interweniuwać także w sprawie zadymienia w piwnicy w bloku przy ul. Rycerskiej. Jak relacjonyują swiadkowie, czuć było zapach spalonej petardy. Nie stwierdzono poszkodowanych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę