Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bez ciepłej wody

Główne zdjęcie
Aby przeprowadzić przegląd szczelności klap spalinowych układu odpylania ciepłowni miejskiej w Łomży konieczne jest wygaszenie pieców.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej poinformowało o spodziewanych problemach z dostarczaniem ciepłej wody użytkowej do mieszkań w Łomży. Mogą one wystąpić w najbliższy piątkę, a powodem będzie wygaszenie pieców w związku z koniecznością przeprowadzenia przeglądu szczelności klap spalinowych układu odpylania ciepłowni.

Jak wyjaśnia Ryszard Fiedorowicz z MPEC Łomża przed dokonaniem tego przeglądu i w jego trakcie żaden z kotłów ciepłowni nie może pracować, a kotły i kanały spalin muszą być wychłodzone. 
- Obieg czynnika grzewczego w sieci ciepłowniczej będzie utrzymywany przez cały czas, jednak na skutek sukcesywnego odbioru ciepła, przy jednoczesnym braku zasilania, mogą wystąpić zakłócenia w uzyskaniu właściwej temperatury ciepłej wody, szczególnie w rejonach najbardziej oddalonych od ciepłowni – podaje Fiedorowicz.

Według informacji MPEC spowodowane koniecznością wygaszenia pieców „zakłócenia” w użytkowaniu ciepłej wody u odbiorców korzystających z sieci ciepłowniczej mają nastąpić w najbliższy piątek, 19 sierpnia 2016 roku, w godz. 7.00 – 17.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę