Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Pijany w Jeziorze Rajgrodzkim

Ponad 2 promile alkoholu miał tonący 32-latek, którego policjanci wyciągnęli z Jeziora Rajgrodzkiego. Mieszkaniec Grajewa – jak przekazuje policja - był pobudzony i ponownie próbował wskoczyć do jeziora, a gdy funkcjonariusze mu to uniemożliwiali stał się agresywny. Na ochłodę zamiast do wody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Jak przekazuje policja akcja rozgrywała się w niedzielę wieczorem. Policjanci z Grajewa pełnili służbę w rejonie plaży miejskiej w Rajgrodzie zabezpieczając drugi dzień imprezy pod nazwą „Dni Rajgrodu 2016”. Przed godziną 19.00 mundurowi zauważyli skaczącego z pomostu do jeziora młodego mężczyznę. Chwilę później funkcjonariusze spostrzegli, że ma on duże trudności z wydostaniem się z wody. Policjanci szybko pobiegli na pomost, a następnie z pokładu zacumowanej obok łodzi wyciągnęli tonącego z wody. Mężczyzna był przytomny, a po badaniu alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 
Jak przekazuje policja mieszkaniec gminy Grajewo był pobudzony i ponownie próbował wskoczyć do jeziora. W związku z tym, że 32-latek był agresywny i zagrażał swojemu zdrowiu i życiu noc trzeźwiejąc spędził w policyjnym areszcie. 
Następnie za swoje – co podkreśla policja - niezgodne z prawem postępowanie został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. 

Prezentując tę historię policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą, a zwłaszcza żelaznej reguły, aby nigdy nie wchodzić do niej po spożyciu alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę