Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Leśne plantacje konopi zlikwidowane

Policjanci ujawnili dwie nielegalne leśne uprawy konopi indyjskich. Jak się okazało obie plantacje należały do jednego 24-latka.

Policjanci podają, że w odnalezieniu plantacji pomogli im funkcjonariusze z posterunku Straży Leśnej z Nadleśnictwa Nowogród. W miniony czwartek, w lesie koło jednej z miejscowości w gminie Kolno odnaleziono dwie nielegalne uprawy konopi indyjckich. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 20 sztuk roślin. Jak ustalili policjanci uprawy należały do 24-latka, mieszkańca gminy Kolno, który teraz za swoje postepowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę