Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Korek po kolizji

O tym jak ważnym szlakiem komunikacyjnym jest prowadzący przez Łomżę droga nr 61 kierowcy i mieszkańcy przekonują się zazwyczaj w chwili, gdy dochodzi do jej zablokowania. Korki paraliżują wówczas ruch w znacznej części Łomży i Piątnicy. I podobnie jest dziś. Na ulicy Zjazd, przy dojeździe do starego mostu na Narwi, doszło do niegroźnej kolizji dwóch samochodów osobowych.

Jadący za volkswagenem opel uderzył w jego tył. Na miejsce zdarzenia wezwano wszystkie służby ratunkowe – pogotowie, straż pożarną i policję. Uczestniczące w kolizji samochody i pojazdy służb ratunkowych całkowicie zablokowały jeden pas ruchu co powodowało, że inny kierowcy usiłujący z Łomży tą drogą wyjechać jak i do miasta wjechać musieli korzystać tylko z jednego pasa ruchu. To spowodowało długie korki po obu stronach mostu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę