Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kino startuje na Starym Rynku

W niedzielny wieczór na Starym Rynku w Łomży wystartuje Letnie Kino Plenerowe. Do końca wakacji pokazany zostanie pięć filmów. Wstęp na pokazy jest bezpłatny, bo koszty organizacji kina pokrył samorząd. - Opłata za organizację i przeprowadzenie imprezy oraz za licencje na pokazywanie filmów wynosi łącznie 11925 zł brutto – przekazuje Łukasz Czech z ratusza.

Na Starym Rynku w Łomży wyemitowany zostanie zdobywca 8 Oscarów - „Slumdog. Milioner z ulicy”. To zrealizowana w 2008 roku dwugodzinna opowieść o młodym chłopaku, który bierze udział w hinduskiej edycji „Milionerów”. Pokaz tego filmu w ramach „Letniego Kina Plenerowego” w Łomży odbędzie się o godz. 21.00. Realizującą na zlecenia miasta usługę firma „Piękny Wschód” z Siemiatycz ma zapewnić nie tylko duży ekran i nagłośnienie, ale także leżaki dla 60 widzów.

Tylko pierwszy seans będzie odbywał się na Starym Rynku. Kolejne cztery pokazy zaplanowane są w kolejne piątki sierpnia w ogródku Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1. Tam wyświetlone będą filmy: „Faceci od kuchni” 5. sierpnia, „Riwiera dla dwojga” 12. sierpnia, “Larry Crowne - uśmiech losu” 19. sierpnia i „Iluzjonista” 26. sierpnia. Wszystkie te seanse będą rozpoczynały się o godz. 20.30.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę