środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@

MPWiK będzie czyściło wodociągi w mieście

Najpierw osiedle Armii Krajowej SM „Perspektywa”, później należące do ŁSM osiedla Górka Zawadzka i Konstytucji. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży poinformowało o planowanych czyszczeniach wodociągów. Prace będą prowadzone nocami niemal przez cały sierpień i mogą spowodować zakłócenia w dostawie wody oraz chwilowe pogorszenie jej parametrów.

Czyszczenie zewnętrznej sieci wodociągowej MPWiK będzie prowadził od poniedziałku 1 sierpnia. Prace rozpoczną się na osiedlu Armii Krajowej. W przyszłym tygodniu (od 1 do 5 sierpnia) czyszczone mają być wodociągi przy ulicach: Sybiraków, Kazańska i Porucznika Łagody. Prace prowadzone będą od 22:00 w nocy do 6:00 rano.

W kolejnym tygodniu (od 8 do 12 sierpnia) w planie jest czyszczenie sieci wodociągowej przy ulicach: Prusa, Staffa i Żeromskiego, a przez następne dwa tygodnie (od 16 do 19 i od 22 do 26  sierpnia) w ulicach: Konstytucji 3 Maja, Śniadeckiego, Kołłątaja i Przykoszarowa.

- W trakcie prac mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody oraz chwilowe pogorszenie jej parametrów – informuje miejska spółka przepraszając mieszkańców za te utrudnienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0