Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

MPWiK będzie czyściło wodociągi w mieście

Najpierw osiedle Armii Krajowej SM „Perspektywa”, później należące do ŁSM osiedla Górka Zawadzka i Konstytucji. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży poinformowało o planowanych czyszczeniach wodociągów. Prace będą prowadzone nocami niemal przez cały sierpień i mogą spowodować zakłócenia w dostawie wody oraz chwilowe pogorszenie jej parametrów.

Czyszczenie zewnętrznej sieci wodociągowej MPWiK będzie prowadził od poniedziałku 1 sierpnia. Prace rozpoczną się na osiedlu Armii Krajowej. W przyszłym tygodniu (od 1 do 5 sierpnia) czyszczone mają być wodociągi przy ulicach: Sybiraków, Kazańska i Porucznika Łagody. Prace prowadzone będą od 22:00 w nocy do 6:00 rano.

W kolejnym tygodniu (od 8 do 12 sierpnia) w planie jest czyszczenie sieci wodociągowej przy ulicach: Prusa, Staffa i Żeromskiego, a przez następne dwa tygodnie (od 16 do 19 i od 22 do 26  sierpnia) w ulicach: Konstytucji 3 Maja, Śniadeckiego, Kołłątaja i Przykoszarowa.

- W trakcie prac mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody oraz chwilowe pogorszenie jej parametrów – informuje miejska spółka przepraszając mieszkańców za te utrudnienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę