Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Powiat Łomżyński chce mieć logo

Główne zdjęcie
Herb powiatu łomżyńskiego stanowią półorzeł mazowiecki oraz postać Świętego Wawrzyńca. Półorzeł nawiązuje do herbu Mazowsza, na terenie, którego znajdowała się historycznie Ziemia Łomżyńska. Święty Wawrzyniec symbolizuje 1000 – letnią tradycję chrześcijańską na Ziemi Łomżyńskiej.

Po 17 latach istnienia Powiat Łomżyński ma mieć własne logo. Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądało. Władze powiatu ogłosiły konkurs na jego opracowanie. Mogą wziąć w nim udział wszystkie zainteresowane osoby, które są pełnoletnie i złożyły komplet wymaganych dokumentów. Za najlepszą pracę przewidziano nagrodę w wysokości 1000 zł. W zamian autor pracy zobowiązany jest do nieodpłatnego przeniesienia na Zarząd Powiatu Łomżyńskiego praw autorskich do opracowanego przez siebie znaku graficznego.

Powiat łomżyński powstała w 1999 roku. Tworzy go 9 gmin okalających miasto Łomżę: Łomża, Piątnica, Jedwabne, Nowogród, Miastkowo, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójna. Od 10 lat powiat ma własny herb, flagę, a od czterech także sztandar, ale póki co nie ma własnego logo, które w prosty i czytelny sposób prezentowało to co w nim najważniejsze i najciekawsze. Ogłaszając konkurs na jego opracowanie władze powiatu nie chcą autorom niczego sugerować. Logo ma być wykorzystywane do celów indentyfikacyjnych, informacyjnych i promocyjnych, dlatego projekty  powinny przewidywać możliwość wszechstronnego wykorzystania - na drukach firmowych, wizytówkach, folderach, tablicach, banerach, reklamach, gadżetach, itp.

Prace konkursowe – maksymalnie po dwie od jednego autora – można składać do połowy września. Zwycięzca ma być wybrany do końca miesiąca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę