Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zakaz parkowania przed ratuszem

W środę wzdłuż wschodniej pierzei Starego Rynku czyli przed ratuszem ustawiono znaki zakazu postoju. Znak ten nie dotyczy tylko kopert bezpośrednio przed ratuszem, na których parkować mogą pojazdy uprzywilejowane. Natomiast przy ratuszu od ul. Zatylnej ustawiono znaki zakazu zatrzymywania się.

Jak tłumaczy Łukasz Czech z ratusza ograniczenia związane są zarządzeniem premier Beaty Szydło, która w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży wprowadziła pierwszy stopień alarmowy (ALFA) oraz drugi stopień alarmowy (BRAVO) CRP na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zarządzenie obowiązuje do 1 sierpnia włącznie. 
- „W związku z powyższym Urząd Miejski jest zobligowany do wprowadzenia pewnych procedur, zwiększających bezpieczeństwo pracowników i interesantów w łomżyńskim Ratuszu” - czytamy w komunikacie przekazanym przez Czecha, w którym poinformował, że ograniczona została możliwość parkowania bezpośrednio przy budynku UM. 
Urzędnik ratusza zapowiada także przeprowadzanie wyrywkowej kontroli osób wchodzących do budynku i ich bagaży. 
- Wprowadzone zostały również inne niezbędne procedury, wymagane w tego typu przypadkach od organów administracji publicznej, nie wpływające jednak w bezpośredni sposób na jakość obsługi w Urzędzie – podaje prosząc „o wyrozumiałość i zrozumienie podejmowanych działań”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę