Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Cena mleka

Średnia cena skupu mleka w Polsce spadła w czerwcu poniżej złotówki. „Za 1 hl mleka płacono w skupie 99,97 zł, tj. mniej o 0,2% niż przed miesiącem i o 9,4% niż przed rokiem” - podał Główny Urząd Statystyczny. Średnia cena skupu mleka w regionie jest najwyższa w kraju i w czerwcu była nieznacznie wyższa niż w maju.

Z danych GUS wynika, że w województwie podlaskim rolnicy za każdy hektolitr mleka dostarczony do mleczarni w czerwcu otrzymywali średnio po 111,57 zł, wobec 110,99 zł w maju tego roku.
Przypomnijmy, że w czerwcu 2015 roku mleczarnie z regionu płaciły średnio po 120,23, a w czerwcu 2014 roku po 136,35 zł za hl mleka.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę