Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Zasnął za kierownicą

Główne zdjęcie
Fot. KWP Olsztyn

25-letni mieszkaniec Łomży najprawdopodobniej na skutek zmęczenia zasnął za kierownicą po czym prowadzony przez niego ford focus zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył jadącego z naprzeciwka forda kuga. Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 11.00 na drodze krajowej między Piszem a Orzyszem.

Fot. KWP Olsztyn
Fot. KWP Olsztyn

Jak podaje policja zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania do miejscowości Nowe Guty. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki ford focus jechał od strony Orzysza w kierunku Pisza. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w tylne lewe koło pojazdu marki ford kuga jadącego z naprzeciwka. Na skutek zderzenia focus zjechał do rowu. Kierującą tym pojazdem przewieziono z obrażeniami do szpitala w Piszu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 25-letni mieszkaniec Łomży najprawdopodobniej na skutek zmęczenia zasnął za kierownicą. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę