Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Awans komendanta

Główne zdjęcie
Jarosław Zieliński Sekretarz Stanu w MSWiA, insp. Daniel Kołnierowicz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku i młodszy inspektor Andrzej Puchalski Komendant Powiatowy Policji w Zambrowie. (fot. KWP Białystok)

Andrzej Puchalski został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie. Puchalski – jako pełniący obowiązki - komendą kierował już od połowy kwietnia, ale wczoraj, podczas zambrowskich uroczystości z okazji 97. rocznicy Polskiej Policji odebrał formalne powołanie na komendanta i został awansowany z podinspektora na młodszego inspektora Policji.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

W zambrowskich uroczystościach zorganizowanych na palcu przed kościołem pw. Ducha Św. Uczestniczył m.in. Jarosław Zieliński wiceminister MSWiA oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku insp. Daniela Kołnierowicza. To on powołał powołał na komendanta Policji w Zambrowie podinspektora Andrzeja Puchalskiego, który rozkazem Komendanta Głównego Policji, otrzymał również awans na stopień młodszego inspektora Policji. 
Andrzej Puchalski nim trafił do Zambrowa pełnił funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. 

Podczas wczorajszych uroczystości policyjnych w Zambrowie 28 policjantów awansowano na wyższe stopnie w korpusie aspirantów, podoficerów oraz szeregowych. Jeden z funkcjonariuszy otrzymał brązową odznakę „Zasłużony Policjant”. Medalami z okazji 25-lecia NSZZ Policjantów zostali wyróżnieni m.in. Starosta oraz Wicestarosta Zambrowski. Ponadto I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie otrzymał brązowy medal za zasługi dla pożarnictwa.

Uroczystości uświetniła Kompania Reprezentacyjna Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku i występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zambrowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę