Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będą burze z gradem

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem, jakie wieczorem i nocą mogą przejść nad województwem podlaskim. W trakcie burz prognozuje się deszczu od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 30 mm, oraz porywy wiatru do 75 km/h. Lokalnie możliwe także gradobicia.

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu IMGW spodziewanym nawałnicom nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. To oznacza, że spodziewane zjawisko meteorologiczne może powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia.

Ostrzeżenia ważne jest od godzinny 20.00 do 4.00 nad ranem. Prawdopodobieństwo wystąpienia burz z gradem synoptyk określił na 80%.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę