Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Firmy Agroligi 2016

Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. z Grajewa zdobyła tytuł Mistrza Podlaskiej Agroligi 2016 w kategorii firma. To firma wyłącznie z polskim kapitałem i z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji pasz, w której pracuje około 100 osób. W kategorii rolnicy konkurs wygrali reprezentanci gminy Mońki. W tym roku o tytuły Mistrzów ubiegało się 6 firm i 8 gospodarstw rolnych. Zwycięzcy będą reprezentować województwo podlaskie na szczeblu krajowym.

Wśród firm tytuł I Wicemistrza Podlaskiej Agroligi 2016 komisja komisja przyznała powstałej w 2004 r. firmie Inter-Tech z Zambrowa (zatrudnia 120 osób) specjalizującej się w produkcji ładowaczy czołowych, maszyn polowych, zielonkowych, a także komunalnych. Natomiast tytuły laureatów konkursu otrzymali także: Danex z Rogienic Wielkich oraz „Syta Panna” z podłomżyńskiego Dłużniewa.  Danex zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, a „Syta Panna” specjalizuje się w produkcji unikalnych wyrobów takich jak: pasztety z ryb, ryby faszerowane, marynowane, galarety z ryb. Produkuje wyroby garmażeryjne z dziczyzny, gęsi i kaczek. Pierwsza z firm działa od 2006 roku i zatrudnia ok. 40 pracowników, a druga funkcjonuje na rynku od 2004 roku i zatrudnia 9 osób.

W kategorii rolnicy tytuł Mistrza Podlaskiej Agroligi 2016 przyznano Dorocie i Andrzejowi Dziekońskim ze wsi Dziękonie w gminie Mońki, którzy prowadza gospodarstwo zajmujące się tuczem świń, a tytuł I Wicemistrza Podlaskiej Agroligi 2016 zdobyli Bożena i Janusz Wnorowscy ze wsi Nowe Wykno w gminie Kulesze Kościelne, którzy prowadzą gospodarstwo mleczne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę