Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Zdążyli z pomocą

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Łomży zdesperowany 33-latek, który próbował odebrać sobie życie, został uratowany i trafił pod opiekę lekarzy.

Dziś po północy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży odebrał dramatyczne zgłoszenie. Z informacji wynikało, że przebywający na terenie gminy Wizna mężczyzna może targnąć się na własne życie. Natychmiast we wskazane miejsce skierowani zostali policjanci z wydziału patrolowo – interwencyjnego. Tam, za sklepem mundurowi zauważyli mężczyznę w pozycji półleżącej, ze sznurem owiniętym wokół szyi. Nie dawał on oznak życia. Funkcjonariusze szybko zdjęli pętlę i przystąpili do ratowania człowieka. Po sprawdzeniu czynności życiowych okazało się, że mężczyzna oddycha. Monitorując jego stan policjanci oczekiwali na przyjazd wezwanej na miejsce karetki pogotowia, a następnie przekazali desperata pod opiekę medyczną. 33-latek został przewieziony do szpitala. Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów udało się uratować bezcenne ludzkie życie.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę