Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Kalinowie

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w Kalinowie. Wycofujący z posesji ford galaxy wyjechał na drogę wprost przed jadącego od strony Drozdowa w kierunku Piątnicy volkswagena. Ranni to kierowca i pasażer tego samochodu.

Do wypadku doszło przed godz. 10. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Na razie nie wiadomo też czy obrażenia jakich doznali jadący volkswagenem są poważne. Siła uderzenia była tak duża, że prawdopodobnie pasażerka auta głową zbiła przednią szybę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę