środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

„Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Urząd Skarbowy w Łomży został jednym z laureatów XIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, a łomżyński US nagrodę zdobył w nim już po raz 7.

- Głównym założeniem konkursu  jest przede wszystkim tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zwłaszcza poprzez budowanie klimatu wzajemnej życzliwości, akceptacji i zaufania wobec działań podejmowanych przez obie strony – tłumaczy Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białystoku. 
W tegorocznej XIV już edycji konkursu, za promowanie wysokich standardów działalności administracji podatkowej, wyróżniono 66 urzędy skarbowe. W województwie podlaskim tytuły „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” zdobyły dwa białostockie urzędy skarbowe oraz Urząd Skarbowy w Łomży. 
Jak podkreśla Hancewicz Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku otrzymywał wyróżnienie w każdej edycji konkursu. „Drugi” w gronie wyróżnionych urzędów skarbowych był 11. razy, a Urząd Skarbowy w Łomży – 7 razy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0