Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

„Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Urząd Skarbowy w Łomży został jednym z laureatów XIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, a łomżyński US nagrodę zdobył w nim już po raz 7.

- Głównym założeniem konkursu  jest przede wszystkim tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zwłaszcza poprzez budowanie klimatu wzajemnej życzliwości, akceptacji i zaufania wobec działań podejmowanych przez obie strony – tłumaczy Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białystoku. 
W tegorocznej XIV już edycji konkursu, za promowanie wysokich standardów działalności administracji podatkowej, wyróżniono 66 urzędy skarbowe. W województwie podlaskim tytuły „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” zdobyły dwa białostockie urzędy skarbowe oraz Urząd Skarbowy w Łomży. 
Jak podkreśla Hancewicz Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku otrzymywał wyróżnienie w każdej edycji konkursu. „Drugi” w gronie wyróżnionych urzędów skarbowych był 11. razy, a Urząd Skarbowy w Łomży – 7 razy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę