Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

„Perspektywa” to najlepsza spółdzielnia...

Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu spółdzielni mieszkaniowych miesięcznika „Domy Spółdzielcze”, w kategorii spółdzielnie średnie inwestujące za 2015 rok. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa zajęła trzecie miejsce w kategorii spółdzielnie duże.

Ranking spółdzielni przeprowadzono po raz 6. Redakcja „Domów Spółdzielczych”, miesięcznika wydawanego od 1957 roku, nagradza w nim najbardziej efektywnie pracujące spółdzielnie mieszkaniowe z kraju. Jak podkreśla nagrody i wyróżnienia są wyrazem uznania dla ludzi dobrej, rzetelnej pracy, wspartej pomysłowością i profesjonalnymi umiejętnościami, bo za wynikami spółdzielni kryje się dorobek tysięcy ludzi – zarówno pracowników, jak i działaczy samorządowych.
- To ogromna satysfakcja, że niezależna kapituła doceniła naszą pracę – mówił Zbigniew Lipski, prezes SM „Perspektywa”. - W rankingu oceniane są wszystkie spółdzielnie z Polski, a my wygraliśmy go. 
Oceny spółdzielni, także podczas wizyt na miejscu dokonywała specjalna kapituła na której czele stał Jerzy Jankowski – przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielczej, a wśród członków byli m.in. 
dr hab. Maciej Cesarski ze Szkoły Głównej Handlowej
 w Warszawie oraz Jan Sułowski – prezes Zarządu KZR SM. 
- Komisji szczególnie podobał się nasz Skate Park i urządzenia do ćwiczeń dla mieszkańców – dodaje Lipski. - Ja sam bym tego nie osiągnął, dlatego gdy tylko otrzymałem pocztą nagrodę zrobiłem spotkanie z pracownikami i podziękowałem im za to. To dzięki ich pracy nasze osiedle wygląda pięknie i wszyscy możemy czuć satysfakcję. Gratuluje też ŁSM zajęcia trzeciego miejsca, bo to dowodzi, że spółdzielnie mieszkaniowe w Łomży są naprawdę bardzo dobre – dodaje prezes Lipski.   

Prezes Perspektywy podkreśla, że przyznana nagroda to ukoronowanie jego pracy, ale jednocześnie zapewnia, że czuje się na siłach, aby spółdzielnią kierować nadal. Deklaracja jest ważna, bo w najbliższy piątek w SM Perspektywa rozpoczyna się czterodniowe Walne Zgromadzenie Członków, które wyłoni nową Radę Nadzorczą.  

IX Walne Zgromadzenie Członków SM "Perspektywa" odbędzie się w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kazańskiej 1:

  • 24 czerwca 2016 r. o godz. 1700 z ul.: Ks. Anny , Mazowiecka + członkowie oczekujący
  • 27 czerwca 2016 r. o godz. 1700 z ul.: Ks. Janusza + członkowie oczekujący
  • 28 czerwca 2016 r. o godz. 1700 z ul.: Rycerska, Kasztelańska, Kazańska + członkowie oczekujący
  • 30 czerwca 2016 r. o godz. 1700 z ul.: Sybiraków, Por. Łagody, Zawadzka, Szmaragdowa + członkowie oczekujący


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę