Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pijany jechał ciężarową scanią

Około 2,8 promila alkoholu w organizmie miał 41-letni kierowca ciężarowej scanii, którego w poniedziałek wieczorem zatrzymali policjanci na drodze krajowej nr 61 w okolicach Piątnicy. Pijanym kierowcą okazał się Polak, mieszkaniec województwa mazowieckiego.

Także w poniedziałek – nieco wcześniej - na jednej z osiedlowych ulic w Łomży zatrzymana została 50-letnia kobieta, która jechała seatem mając ponad 2 promile. Jak podaje policja kobietę zatrzymał funkcjonariusz z Białegostoku, który był w czasie wolnym od służby. Funkcjonariusz jadąc prywatnym samochodem zauważył przed sobą poruszającego się „wężykiem” seata. Zainteresował się tym samochodem i gdy tylko auto zatrzymało się, uniemożliwił kierującej kobiecie dalszą jazdę. O całym zdarzeniu poinformował dyżurnego Policji. Przybyły na miejsce patrol ruchu drogowego zbadał trzeźwość kierującej i wówczas okazało się, że 50-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwym kierującym policjanci zatrzymali prawa jazdy. Teraz nieodpowiedzialni kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę