poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

Pijany jechał ciężarową scanią

Około 2,8 promila alkoholu w organizmie miał 41-letni kierowca ciężarowej scanii, którego w poniedziałek wieczorem zatrzymali policjanci na drodze krajowej nr 61 w okolicach Piątnicy. Pijanym kierowcą okazał się Polak, mieszkaniec województwa mazowieckiego.

Także w poniedziałek – nieco wcześniej - na jednej z osiedlowych ulic w Łomży zatrzymana została 50-letnia kobieta, która jechała seatem mając ponad 2 promile. Jak podaje policja kobietę zatrzymał funkcjonariusz z Białegostoku, który był w czasie wolnym od służby. Funkcjonariusz jadąc prywatnym samochodem zauważył przed sobą poruszającego się „wężykiem” seata. Zainteresował się tym samochodem i gdy tylko auto zatrzymało się, uniemożliwił kierującej kobiecie dalszą jazdę. O całym zdarzeniu poinformował dyżurnego Policji. Przybyły na miejsce patrol ruchu drogowego zbadał trzeźwość kierującej i wówczas okazało się, że 50-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwym kierującym policjanci zatrzymali prawa jazdy. Teraz nieodpowiedzialni kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0