Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza wystawców na Targi Zajęć Pozalekcyjnych

Galeria Bursztynowa informuje, że trwa nabór wystawców na Targi Zajęć Pozalekcyjnych, które odbędą się 4 września br. w ramach cyklicznej imprezy „Z Bursztynową do szkoły”. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu szkoły, kluby sportowe oraz instytucje kultury, organizacje i stowarzyszenia, które mają w swojej ofercie zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres e-mail: marketing@galeriabursztynowa.com.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać także pod numerem tel. 692-695-300. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę