Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Drogowcy na ulicach

Główne zdjęcie
Prace na ul. Wojska Polskiego

Jeszcze przez kilka dni kierowcy jeżdżący po Łomży mogą liczyć się z utrudnieniami w ruchu w związku z łataniem dziur w jezdniach. Utrudnienia nie powinny być już tak uciążliwe jak podczas ubiegłotygodniowego remontu ul. Zjazd, ale drogowcy w dalszym ciagu będą pracować na głównych ulicach miasta.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza do czwartku firma UNIBEP Oddział Drogowy Łomża będzie prowadziła remonty bieżące na następujących ulicach Łomży: ul. Wojska Polskiego (odcinek od Ronda św. Brunona do granic miasta), Poznańska, Szosa Zambrowska, Piłsudskiego, Reymonta, Polowa, Giełczyńska, Piękna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę