Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Spaliła się stodoła w Siemieniu

Siedem jednostek straży pożarnej walczy z pożarem dużej stodoły w Siemieniu Nadrzecznym. Akcja gaśnicza rozpoczęła się w południe i powoli dobiega końca, ale strażacy obawiali się, że szczyt budynku może przewrócić się na pobliską drogę dlatego wyburzyli go. Droga z Siemienia do Podgórza jest całkowicie zablokowana.

Zapaliła się duża o wymiarach 12 na 20 metrów murowana stodoła kryta eternitem. Ogień stawił więźbę dachową a także znajdujące się wewnątrz stodoły urządzenia m.in. dwa siewniki i młynek, oraz 6 bez słomy i 2 tony zboża. W związku z pożarem szczyt budynku wybrzuszył się i grozi zawaleniem na pobliską drogę stwarzając ogromne zagrożenie dla mieszkańców, dlatego podjęto decyzję o zburzeniu go.

Na miejscu pracują jeszcze strażacy dogaszając pożar. Na razie nie wiadomo co spowodowało pożar. Ustalić mają to policjanci.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę