Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Senator Anders z biurem w Łomży

Główne zdjęcie
Senator Anna Maria Anders wśród członków Bractwa Kurkowego

Trzech biskupów, czterech posłów, władze miasta i kilkudziesięciu samorządów - działaczy PiS z Łomży i okolicznych gmin, komendanci miejscy policji i straży pożarnej uczestniczyli w otwarciu biura senator Anny Marii Anders. Mieści się ono w jednym z lokali przy ul. Wyszyńskiego. - Mamy już internet, mamy już telefon, jesteśmy gotowi do pracy – mówiła senator podkreślając, że biuro w Łomży jest jej głównym biurem. - Zależy mi na tym, aby Łomża kwitła. Najważniejsza jest dla mnie współpraca. Mam zamiar współpracować ze wszystkimi.

Gości przybyłych na otwarcie biura senator Anders w Łomży było tylu, że z trudem mieścili się niewielkim pomieszczeniu lokalu nr 5 na parterze bloku przy ul. Wyszyńskiego 2. Wchodzącą po raz pierwszy do nowego biura senator witali ubrani w kontusze członkowie Bractwa Kurkowego. Już w lokalu witał ją także m.in. prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, burmistrz Jedwabnego Michał Chajewski czy wicestarosta zambrowski Stanisław Rykaczewski. 
Specjalny list z tej okazji napisał także prezes Prawa i Sprawiedliwości, a zebranym odczytał go poseł Jacek Żalek.
- Na córkach i synach Ziemi Łomżyńskiej zawsze mogliśmy polegać – napisał Jarosław Kaczyński. Przytaczając wyniki z ostatnich  wyborów parlamentarnych i prezydenckich podkreślała, że „gdyby tak głosowała na nas cała Polska mielibyśmy w Senacie większość konstytucyjną”. - Wszystkim można gratulować – Pani senator wspaniałych wyborców, a Ziemi Łomżyńskiej znakomitej reprezentacji w Senacie. Mam graniczące z pewnością nadzieje, że służba pani senator, służba dla dobra Polski, przysporzy nam jeszcze większego poparcia – napisał prezes Kaczyński, przepraszając, że obowiązki nie pozwalają mu na obecność na tej uroczystości.

Poza posłem Żalkiem zjawili się także posłowie: Bernadeta Krynicka, Kazimierz Gwiazdowski i Dariusz Piontkowski, oraz senator Lidia Staroń  z Olsztyna. Pomieszczenia biura senatorskiego wyświęcił biskup Janusz Stepnowski, a obecni byli także biskupi Tadeusz Bronakowski i Stanisław Stefanek. 

Anna Maria Anders senatorem jest do marca 2016 roku. Wówczas wygrała wybory uzupełniające w okręgu łomżyński – suwalskim, zarządzone po zrezygnowaniu z mandatu senatora przez Bohdana Paszkowskiego, który objął funkcję Wojewody Podlaskiego. 
Jej biuro senatorskie jest trzecim w mieście biurem parlamentarnych polityków PiS. Osobne biura mają posłowie Bernadeta Krynicka i Lech Kołkowski.

210204100642.gif
Foto: Senator Anna Maria Anders wśród członków Bractwa Kurkowego
Foto: Senator Anna Maria Anders, poseł Jacek Żalek, ks. Tomasz Olszewski i podinspektor Jacek Adamski
Foto: Senator Anna Maria Anders, bp senior Stanisław Stefanek, bp Tadeusz Bronakowski i Stanisław Rykaczewski, starosta zambrowski
Foto: Poseł Jacek Żalek, senator Anna Maria Anders i Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomzy
Foto: Senator Anna Maria Anders
Foto: Senator Anna Maria Anders
Foto: Senator Anna Maria Anders, Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży i Agnieszka Muzyk, wiceprezydent Łomży
Foto: Senator Anna Maria Anders i poseł Bernadeta Krynicka
Foto: Michał Chajewski, burmistrz Jedwabnego i senator Anna Maria Anders
Foto: Goście na otwarciu biura senatorskiego
Foto: Bp Janusz Stepnowski święci biuro Pani senator
Foto: a przed biurem ...

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę