Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Drogowcy na ulicach

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Przez cały tydzień utrudniony może być ruch samochodowy na głównych ulicach Łomży. Drogowcy mają łatać dziury na ulicach Wojska Polskiego i Zjazd, które są odcinki dwóch dróg krajowych nr 61 i 63 przebiegających przez miasto. Za zwyczaj takie prace powodowały długie korki.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza prace mają być prowadzone od poniedziałku 13 czerwca do soboty 18 czerwca.  Prace - remont cząstkowy nawierzchni masą bitumiczną - na zlecenie miasta przeprowadzi firma UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski Oddział Drogowy w Łomży. Roboty drogowe rozpoczną się od ul. Zjazd i będą wykonywane odcinkami:
- ul. Zjazd – od mostu przez rzekę Narew do Placu Kościuszki;
- ul. Wojska Polskiego – od Ronda św. Brunona do ul. Meblowej;
- ul. Wojska Polskiego – od ul. Meblowej do granicy miasta;
- ul. Wojska Polskiego – od ul. Polowej do ul. Spokojnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę