Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Poszukiwany

Kilkadziesiąt osób – policjanci, strażacy ochotnicy, a także członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja przez pół nocy szukali zaginionego 51-letniego mężczyzny. Ten nietrzeźwy, podczas nocnego postoju w lesie oddalił się w nieznanym kierunku od samochodu, którym był odwożony do domu. Rodzina i ratownicy obawiali się o jego życie, ale rano sam wrócił do domu.

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny  przy drodze relacji Wizna – Jedwabne policjanci odebrali ok. godziny 2.00 w nocy. Ze zgłoszenia wynikało, że trzy godziny wcześniej mężczyzna odwożony był do domu przez swoich znajomych i podczas postoju na terenie kompleksu leśnego oddalił się od samochodu w nieznanym kierunku. Według zgłaszających był nietrzeźwy. Dodatkowo, w pobliżu miejsca zaginięcia znajdowały się zbiorniki wodne mogące stanowić zagrożenie dla idącego w ciemnościach mężczyzny znajomi. Zaniepokojeni o jego los, rozpoczęli poszukiwania, a gdy one nie przynosiły rezultatu o całym zdarzeniu powiadomili Policję. Nocne poszukiwania zaginionego rozpoczęło kilkunastu policjantów i kilkunastu strażaków z OSP Wizna oraz Olszyny. Rano do pomocy zostali wezwani także członkowie Grupy Ratowniczej Nadzieja z Łomży. Na szczęście poszukiwanemu nic złego się nie stało. Tuż po godzinie 8.00 okazało się, że mężczyzna powrócił do domu.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę