Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Alarm bombowy w Galerii Stokrotka

Główne zdjęcie
Pracownicy oczekujący na zakończenie przeszukiwań

Około 10.00 ewakuowano klientów i pracowników sklepów w Galerii Stokrotka przy Rondzie Solidarności w Łomży. Informację o znajdującej się bombie i mającej wybuchnąć otrzymał ochroniarz i to on powiadomił policję. Policja przybyła na miejsce przez prawie 3 godziny sprawdzała pomieszczenia. Nic nie znaleziono.

Jest to już drugi taki alarm w tej Galerii. Przed kilkoma dniami również miał miejsce podobny alarm bombowy i także wówczas nie znaleziono niczego niepokojącego. Należy pamiętać, że żartowniś, o ile ustali go policja poza odpowiedzialnością karną zobowiązany będzie do pokrycia kosztów akcji a także ewentualnego odszkodowania Galerii.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę