Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Ubezpieczenie na przyszłość

Bezpieczna przyszłość naszych bliskich jest właściwie bezcenną wartością, na której każdemu z nas najbardziej w życiu zależy. Na co dzień staramy się dbać o nich jak najlepiej umiemy. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że nie zawsze tak będzie i w naszym życiu może dojść do krytycznego momentu, w którym tej opieki i wsparcia zabraknie. Warto zastanowić się nad tym już dziś i odpowiednio zabezpieczyć swoją rodzinę, by nie czuła się zagrożona w chwili naszej poważnej choroby, wypadku lub śmierci. Rynek polis na życie jest bardzo szeroki, dlatego każdy będzie mógł znaleźć dodatkowe ubezpieczenie dla siebie, które obejmuje wszystkie istotne kwestie ochrony.

Wybór polisy
Produkt finansowy tego typu nie może być oczywiście wybierany w sposób pochopny czy nieprzemyślany. Zanim zdecydujemy się na konkretne ubezpieczenie, warto jest wziąć pod uwagę kilka kluczowych elementów, które zadecydują o wysokości i szerokości wypłacanego świadczenia dla nas samych lub też naszych bliskich. Dodatkowe ubezpieczenie powinno obejmować zarówno wypłatę środków w sytuacjach skrajnie dramatycznych, to znaczy śmierci, ale chronić finansowo również przed następstwami nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w momencie takiego zdarzenia, kiedy to następuje czasowa lub całkowita niezdolność do pracy - dodatkowe ubezpieczenia zapewnią niezbędne środki pieniężne dla rodziny lub też jest w stanie wyrównać swego rodzaju niedobry finansowe spowodowane przejściem na rentę.
Obecnie polisy na życie pozwalają nie tylko na ochronę zdrowia osoby ubezpieczonej oraz jej bliskich, ale także dają możliwość jednoczesnego inwestowania środków na kilka lat, dzięki czemu stawka ubezpieczenia staje się znacznie wyższa, co jest równoznaczne z wypłatą większego odszkodowania w razie śmierci czy nieprzewidzianego wypadku. Warto więc rozejrzeć się za tego rodzaju elastycznym rozwiązaniem, które można skutecznie dopasować do swojego aktualnego poziomu życia i wciąż zmieniających się potrzeb w zakresie zabezpieczenia finansowego swojej rodziny. W ramach tylko i wyłącznie jednego produktu, jednej polisy, można chronić swoje życie i zdrowie, a jednocześnie inwestować składkę. Więcej ciekawych informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://axa.pl/ubezpieczenie-zycie-i-zdrowie/

Ochrona bliskich
Dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie i życie powinno stanowić obiekt zainteresowania dla każdego, kto tylko chce zadbać o dobrą i bezpieczną przyszłość swoich bliskich. Oczywiście żadne środki finansowe nie zrekompensują choroby czy śmierci najbliższej osoby, ale pozwolą na lepsze i łatwiejsze życie, bez konieczności martwienia się o kwestie finansowe. Jest to szczególnie istotne u rodzin, w których żywicielem jest tylko i wyłącznie jedna osoba i w razie utraty przez nią zdrowia i możliwości pracy, ustaje również wsparcie materialne i życie na dotychczasowym poziomie. Polisa pozwoli uniknąć tego typu dramatycznych sytuacji i w odpowiedni sposób zadba o bezpieczeństwo i spokój rodziny, postanowionej na trudnym zakręcie życiowym. Jak widać o ukochane osoby można zadbać nawet po śmierci lub też ciężkim wypadku, warto jest z tej możliwości skorzystać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę