Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Znieważył pomnik w Rajgrodzie

16-latek wymalował czerwoną farbą pomnik upamiętniający dawny cmentarz żydowski w Okoniówku koło Rajgrodu. Nastolatek sprayem napisał też tam obraźliwe hasła oraz namalował krzyż celtycki. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek, a sprawca w ręce policji trafił już w niedzielę.

- Okazało się, że wandal, który pomalował pomnik czerwoną farbą to 16-letni mieszkaniec gminy Rajgród – podaje oficer prasowy komendy Policji w Grajewie zaznaczając, że materiały w tej sprawie już  trafiły do sądu rodzinnego i nieletnich, który teraz zdecyduje o dalszym losie młodego człowieka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę